Image
Tisztelt Ügyfeleink!

Az atelefonkonyv.hu –t kizárólag az A TELEFONKÖNYV Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20451312

Kategória: Wellness

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Hotel Piroska 0036-94/558-200 Bük info@hotelpiroska.hu
A+A+A Szépségstúdió 0036-20/927-4793, 0036-1/405-2136 Budapest andi0724@t-online.hu
Alvásrendszer - Budapest - Euromedline Egészségügyi, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 0036-30/944-7759, 0036-1/220-6710 Budapest euromedline@upcmail.hu
Angel Szépségszalon 0036-30/639-3473 Szolnok j_timea@freemail.hu
Aphrodite Hotel 0036-27/337-667 Göd info@aphroditehotel.hu
Aquapark - Orfű - Orfű Aquapark 06-70/399-1015, 06-70/337-0129 Orfű recepcio@orfu-aquapark.hu
Aranygyökér Egészségközpont 0036-1/266-0093 Budapest vama@t-online.hu
BATTSA Feeling Center Wellness és Spa Központ 0036-62/314-109, 0036-70/414-6442 Szeged info@feelingcenter.hu
Baby Shop 0036-70/631-5107, 0036-72/210-916 Pécs babyshop@citromail.hu
Berekfürdői Termál- és Strandfürdő 0036-59/519-029, 0036-59/519-030 Berekfürdő berek-viz@berekfurdo.hu
Beroxy Szépségszalon 0036-20/943-4228, 0036-1/220-9663 Budapest beroxy@beroxy.hu
Betty Kutyakozmetika és Kutyamasszázs Magosi Krisztina okleveles kutyakozmetikus és kutyamasszőr 0036-30/399-7731 Szombathely magosik@enternet.hu
Boncz Julianna 0036-1/365-8234, 0036-30/201-4770 Budapest boncz.julianna@t-online.hu
Bükkszéki Gyógyfürdő 0036-36/361-192 Bükkszék t.bukkszek@freemail.hu
CBA Fitness & Wellnes Line 1-431-0132 Budapest cbafitness@cbafitness.hu
Casa Perla Konferencia és Wellness Szálloda 0036-84/886-100, 0036-84/886-125 Siófok info@casaperla.hu
Charme Szépségszalon 0036-56/341-008 Szolnok
Cosmaped-Gesellmann 1/226-6602,30/986-5033 Budapest cosmoped@langermann.hu
Csapó Üdülőház 0036-20/365-7713, 0036-45/488-039 Vásárosnamény - Gergelyiugornya info@csapohaz.hu
Császár Szépségszalon 0036-1/257-0835, 0036-30/225-3119 Budapest


Az atelefonkonyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Telefonkönyv.hu, Online telefonkönyv, Aranyoldalak, Üzleti telefonkönyv vagy más egyéb elnevezésű weboldalaikkal és azok szolgáltatásaival sem.