Image
Tisztelt Ügyfeleink!

Az atelefonkonyv.hu –t kizárólag az A TELEFONKÖNYV Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20451312

Kategória: Közjegyző

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Közjegyző Szombathely - Dr. Gosztolya Imre Közjegyző 0036-94/508-082, 0036-94/508-083, 0036-94/327-972 Szombathely gosztolya@mokk.hu
Közjegyző, Közjegyzői Okiratok Várpalota - Dr. Pere József Közjegyző 0036-88/788-823 Várpalota pere@mokk.hu
Bíróság, Törvényszék - Nyíregyháza - Nyíregyházi Törvényszék 0036-42/523-800 Nyíregyháza birosag@nyiregyhazit.birosag.hu
Bíróság, Törvényszék Szolnok - Szolnoki Törvényszék 0036-56/501-400 Szolnok birosag@szolnokit.birosag.hu
Bíróság, Törvényszék Székesfehérvár - Székesfehérvári Törvényszék 0036-22/313-336 Székesfehérvár birosag@szekesfehervarit.birosag.hu
Bíróság, Törvényszék Tatabánya - Tatabányai Törvényszék 0036-34/513-100 Tatabánya birosag@tatabanyait.birosag.hu
Dr. Keszei Anna Karolin 0036-88/560-225 Veszprém
Dr. Meszlényi András-Közjegyző 0036-94/594-080 Körmend
Dr. Radics Katalin-Közjegyző 0036-1/329-3666, 0036-1/329-3537 Budapest radics@mokk.hu
Dr. Virág Tamásné 83/313-159
Dr.Szabó László Vállalkozó 22/313-309 szabolaszlo@mokk.hu
Dr.Végh Judit Közjegyző 63/560-044 drveghjudit@invitel.hu
Felszámoló Kaposvár - Ceres Gazdasági Tanácsadó és Felszámoló Kft. 0036-82/511-945, 0036-70/633-3444 Kaposvár titkarsagceres@t-online.hu
Jogvédelem, Törvények, Ítélőtábla Pécs - Pécsi Ítélőtábla 0036-72/533-400 Pécs birosag@pitb.birosag.hu
Körjegyző, Papírmunka Tatabánya - Dr. Eredi Julianna Közjegyző 0036-34/317-737 Tatabánya eredi@mokk.hu
Közjegyző - Aszód - Vargáné Dr. Szecskő Irén 0036-28/401-395 Aszód
Közjegyző - Budapest - Dr. Baloghné Dr. Bajnai Ágnes 0036-1/281-2500, 0036-1/282-368 Budapest bajnai@mokk.hu
Közjegyző - Szekszárd - Vicze Lászlóné E.V. 0036-74/411-193, 0036-74/414-453 Szekszárd
Közjegyző Budapest 0036-1/356-1982, 0036-1/214-1778, 0036-1/212-8814 Budapest gonczol@mokk.hu
Közjegyző Budapest - Dr. Ligeti Erika 0036-1/202-1259, 0036-1/355-6774, 0036-30/944-2648 Budapest drligeti@mail.tvnet.hu


Az atelefonkonyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Telefonkönyv.hu, Online telefonkönyv, Aranyoldalak, Üzleti telefonkönyv vagy más egyéb elnevezésű weboldalaikkal és azok szolgáltatásaival sem.