Image
Tisztelt Ügyfeleink!

Az atelefonkonyv.hu –t kizárólag az A TELEFONKÖNYV Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20451312

Kategória: Felnőttképzés

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
ADR-Tanácsadás, Oktatás Győr - Horgány István 0036-96/414-683, 0036-30/993-1076 Győr horganyoh@t-online.hu
Alapítvány - Kecskemét - Hajnóczy Iván Alapítvány 0036-30/239-6147 Kecskemét hivanalap@gmail.com
Alfaképző KISOSZ Békés Megyei Szervezete 0036-66/325-997, 0036-66/327-193 Békéscsaba alfakepzo@alfakepzo.hu
Arany János Gimnázium, Egészségügyi Szakképző és Közgazdasági Szakközépiskola 54/402-250 Berettyóújfalu gimn-b.ujfalu@freemail.hu
Arany János Műszaki Szakközépiskola és Szakiskola 0036-1/322-6005 Budapest arany@arany-epuletgepesz.sulinet.hu
Autósiskola Komárom - Süveg Autósiskola Kft. 0036-30/943-1426 Komárom susanyi@t-online.hu
Autósiskola Szentes - Mihály Autósiskola és Szolgáltató Bt. 0036-30/649-3789, 0036-30/621-9248, 0036-21/382-8606, 0036-21/382-8609 Szentes mihalyautosiskola@gmail.com
Autósiskola, Autó Berettyóújfalu - Lisztes Éva Autósiskolája 0036-30/648-1266 Berettyóújfalu lisztese2@freemail.hu
Autósiskola, Felnőttoktatás Szentendre - Énekes Szakképző és Autósiskola 0036-26/319-065 Szentendre enekes.laszlo@t-online.hu
Autósiskola, Tanfolyam Kaposvár - Citrom Autós-Motoros Iskola 0036-82/511-000 Kaposvár citrom@citromsuli.hu
Autósiskola, Vezetői Engedély Szombathely - Ritmo Gépjárművezető-Képző Kft. 0036-94/511-492, 0036-30/474-7311 Szombathely info@ritmo.hu
Autósiskolák Barcs - Dömötör László E.V. - Dömötör Autósiskola 0036-30/334-1364, 0036-82/460-016 Barcs domotor51@indamail.hu
Autósiskolák Sülysáp - Fazakas Dénes 0036-30/260-1879, 0036-30/927-5844 Sülysáp fazakaskati@citromail.hu
Bercsényi Miklós Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium 0036-88/510-370, 0036-88/510-381 Ajka titkarsag@bercsenyi-ajka.sulinet.hu
Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium 0036-66/386-028, 0036-66/386-676 Gyomaendrőd bethlen@bethlen-gyomae.sulinet.hu
Budapesti Kommunikációs és Üzleti Főiskola 1/273-3090 Budapest mail@bkf.hu
Budapesti Távtanulási Központ 0036-1/411-0356, 0036-1/411-0938, 0036-1/411-0939 Budapest Fernstudienzentrum.Budapest@FernUni-Hagen.de
Csaszlovszkyné Kolosi Orsolya E.V. 0036-20/209-6496 Szécsény kolosi@citromail.hu
Debreceni Regionális Munkaerőfejlesztő és Képző Központ 52/516-000,52/448-866 Debrecen drkk@drkk.hu
Develor Tanácsadó Zrt. (+36-1) 4-137-990 Budapest develor@develor.hu


Az atelefonkonyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Telefonkönyv.hu, Online telefonkönyv, Aranyoldalak, Üzleti telefonkönyv vagy más egyéb elnevezésű weboldalaikkal és azok szolgáltatásaival sem.