Image
Tisztelt Ügyfeleink!

Az atelefonkonyv.hu –t kizárólag az A TELEFONKÖNYV Kft. üzemelteti. Számlaszámunk: Otp Bank 11714006-20451312

Kategória: Hulladékkezelés

Cég neveTelefon(ok)VárosE-mail
Hulladékkezelés, Ártalmatlanítás Jobbágyi - Szuha Kft. 0036-32/475-381 Jobbágyi szuha@mail.globonet.hu
Hulladékkezelés, Községgazdálkodás Komló - Komlói Városgazdálkodási Zrt. 0036-72/483-866 Komló komvgrt@t-online.hu
Papírhulladék, Konténer Budapest - Csupi-Ker Kft. 0036-20/962-8666, 0036-1/278-2380 Budapest csupi@csupi.hu
Hulladékgazdálkodás, konténeres hulladékszállítás - Dombóvár - Öko-Dombó Kft. 06-74/463-241 Dombóvár ugyfelszolgalat@okodombo.t-online.hu
Máté Mihály 0036-30/982-8936 Ócsa matemihaly@monornet.hu
A3 Recycling Kft. 0036-30/951-1150, 0036-1/410-6846 Budapest a3recycling@t-online.hu
Akku-System Bt. - Szászberek 0036-20/487-8701 Szászberek
Amarov Kft. 0036-30/305-2157, 0036-28/450-818 Nagytarcsa amarovkft@freemail.hu
Asztalos Hajdúnánás - Oláh Sándor - Olex 97 Kft. 0036-52/570-553, 0036-52/570-554 Hajdúnánás olex@gmail.com
Balázs Gábor - Fémvásárlás, Hulladékbegyűjtés 0036-66/463-191 Gyula
Bio-Mixi Kft. 0036-20/946-0824, 0036-30/511-3613, 0036-23/520-722 Érd biomixi@biomixi.hu
Boxi Mobil Wc Kft. 23/520-652,30/227-7885 Érd info@boxi.hu
Bp Selective 2001 KFT 1/283-6814,30/984-5783 Budapest
Challenger 3000 Kft. 0036-30/638-0280 Szeged
Creato 2005 Kft. 0036-70/334-9750, 0036-94/315-643 Szombathely info@creato.hu
Csaba-Méh KFT 66/322-654,30/299-0712 Békéscsaba csabameh@axelero.hu
Csánki Gábor Konténeres Szállítás 30/354-0094 Budapest csankigabor@freemail.hu
Ediafilt Kft. 47/336-217,30/629-1700 Erdőbénye ediafilt@webmail.hu
Egyház Jászapáti - Római Katolikus Templom 0036-57/441-064 Jászapáti
Elektronikai Hulladék, Használt Műszaki Cikkek Oroszlány - Elektromen Kft. 0036-70/380-8746, 0036-34/361-109 Oroszlány elektromen@t-online.hu


Az atelefonkonyv.hu semmilyen kapcsolatban nem áll a Magyar Telefonkönyvkiadó Társaság által működtetett Telefonkönyv.hu, Online telefonkönyv, Aranyoldalak, Üzleti telefonkönyv vagy más egyéb elnevezésű weboldalaikkal és azok szolgáltatásaival sem.